77 60 26 35
پرداخت در محل
ارسال رایگان
خرید حضوری
ورود
Blog title

احتمال استفاده لوله های خنک کننده درگلکسی اس ۷ برای کاهش دمای اسنپدراگون ۸۲۰

مشکل گرم کردن بیش از حد چیپست اسنپدراگون ۸۱۰ ( Snapdragon 810 ) ، اعتبار کمپانی سازنده آن یعنی کوالکام ( Qualcomm  ) را به شدت خدشه دار ، و اهالی فناوری خصوصا شرکت های تولید کننده گوشی های هوشمند رده بالا را به این شرکت بی اعتماد کرد.گلکسی اس ۷ در دو نسخه‌، یکی مجهز به پردازنده‌‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ و دیگری مجهز به پردازنده‌ی اکسینوس ۸۸۹۰، روانه‌ی بازار خواهد شد. تمامی پردازنده‌ها در صورت رسیدن به دمای بحرانی، فرکانس کاری آن را پایین می‌آورند و استفاده از سیستم پخش کننده‌ی گرمایی می‌تواند باعث بهبود عملکرد پردازنده شود.

samsung galaxy s7

سامسونگ از لوله های خنک کننده در گلکسی اس ۷ برای کاهش دمای پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰ ، یکبار دیگر از احتمال وجود مشکل گرمای بیش از حد در تراشه جدید کوالکام خبر می دهد.ظاهرا سامسونگ در حال تست انواع و اشکال مختلف این لوله های خنک کندده در گلکسی اس ۷ بوده و تا پایان امسال تصمیم خود را در این مورد خواهد گرفت.سامسونگ اولین شرکتی نیست که از این روش برای خنک کردن محصولاتش استفاده می‌کند بلکه محصولاتیقیمت گوشی از سوی شرکت‌های سونی، شیائومی و وان‌پلاس که در آن‌ها از چیپست اسنپ‌دارگون ۸۱۰ استفاده شده است، از این روش استفاده می‌کنند.

سامسونگ گلکسی اس ۷ را در تاریخ ۲۱ فوریه ( ۲ اسفند ) در مراسم Unpacked 2016 که یک روز قبل از آغاز نمایشگاه MWC بارسلون برگزار خواهد شد ، معرفی خواهد کرد.

کامنت ها
درج دیدگاه